Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Wielka Brytania > Hotel Birmingham

Liczba hoteli Birmingham

Hotele Ibis położone w centrum miasta, blisko stacji lub lotniska to doskonały wybór na następne wakacje lub podróż służbową w Birmingham.
Wyświetl listę hoteli Ibis w Birmingham z wszystkimi naszymi promocjami i cenami weekendowymi.
W hotelach Ibis możesz korzystać z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels obowiązującego w ponad 2000 hoteli na całym świecie.
Dysponując siecią ponad 800 hoteli na całym świecie i 11 w Birmingham, Ibis oferuje wszystkie usługi nowoczesnych hoteli za przystępną cenę.
Ibis zapewnia całodobową recepcję, bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie w formie bufetu, parking, bar oraz restaurację dostępną w większości hoteli.
Hotel ibis Birmingham City Centre

Śródmieście

Komunikacją miejską można wygodnie dojechać do NEC, łatwo można też dotrzeć do ICC. Do dyspozycji ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Birmingham Centre

Śródmieście

Dzięki lokalizacji w pobliżu dzielnicy biznesowej i rozrywkowej oraz dworca kolejowego New St. jest ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Birmingham Holloway Circus

Śródmieście

Do dyspozycji gości jest 51 pokoi, w których jest wszystko, co niezbędne w podróży biznesowej i na ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Birmingham CentreHotel zapewnia łatwy dojazd do autostrad M5 i M6. Oferujemy 250 pokoi dla niepalących wyposażonych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Birmingham Bordesley Circus

Południe
Parking
Do dyspozycji gości jest 87 klimatyzowanych pokoi z darmową telewizją oraz darmowa sieć WIFI w ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Birmingham Airport

Śródmieście

W pobliżu NEC i dworca kolejowego Birmingham International. Hotel dysponuje 162 nowoczesnymi ... (dowiedz się więcej)

ETAP HOTEL Birmingham Airport (soon ibis budget)Book this hotel for a short walk from the hotel to the Airport. The hotel has 120 modern guest ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Birmingham Airport NEC (Opening July 2015)W naszych pokojach z charakterem czekają na Ciebie wygodne łóżko i kołdra. Zatrzymaj się w hotelu ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Coventry Centre

Śródmieście

Hotel has 89 contemporary guest bedrooms with free wifi throughout, air cooling, satellite TV and ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Coventry South

Południe
Parking
Your hotel booking puts you in Whitley Village, next to the Jaguar Engineering Centre with good ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rugby East

Wschód
Parking
The hotel is located close to all major distribution, exhibition, and conference centers in the ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Wielka Brytania


Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham バーミンガム BIRMINGHAM Бирмингем 伯明翰