Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Szwajcaria > Hotel Zurych

Hotel Zurych - zobaczcie Zurych zatrzymując się w niedrogim hotelu ibis

Zurych, najważniejszy ośrodek gospodarczy Szwajcarii leży nad malowniczym Jeziorem Zuryskim w Alpach. Położenie geograficzne sprawia, że jest to jedna z najpiękniej usytuowanych metropolii europejskich, warto więc tu przyjechać i skorzystać z doskonałej oferty tanich hoteli ibis.
Podczas pobytu w niedrogich hotelach ibis w Zurychu, można m.in. zwiedzić miejskie muzea (Kunsthaus, Schweizerisches Landesmuseum, Kunsthalle) oraz kościoły (Fraumunster oraz Grossmunster). Na uwagę zasługuje także miejskie zoo, do którego dotrzecie koleją linową i rozległy ogród botaniczny nazywany Alter Botanischer Garten Zürich.
Zurych jest także ważnym ośrodkiem finansowym, w którym główne siedziby mają największe banki. Na obrzeżach miasta znajduje się zaś największe szwajcarskie lotnisko obsługujące loty międzykontynentalne. Jakikolwiek byłby cel Waszej podróży, tanie hotele ibis, ibis budget oraz ibis Styles zapewnią Wam komfortowy pobyt w pokoju z bezpłatnym dostępem do internetu i klimatyzacją.
Hotel ibis Zurich City West

Śródmieście

Oferuje 155 pokoi z klimatyzacją (w tym 5 dla osób niepełnosprawnych), jak również restaurację, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Zurich City WestDo dyspozycji gości jest 160 odnowionych pokoi z centralnie sterowaną klimatyzacją i siecią WIFI. W ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Zurich Adliswil

Południe
Parking
Idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo i turystów (targi biżuterii w Bazylei, maraton w ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Zurich Messe-Airport

Dzielnica biznesowa

Goście hotelowi mogą skorzystać z darmowego autobusu przewożącego ich na trasie lotnisko-hotel. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Zurich Airport

Lotnisko

The modern, bright and air-conditioned rooms are equipped with free WIFI, a flat-screen TV and a ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Winterthur City

Dzielnica biznesowa

Znajduje się on w dzielnicy biznesowej, w pobliżu muzeów, 5 minut jazdy od dworca kolejowego w ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget WinterthurW pobliżu znajdują się muzea i centrum miasta znane z jednego z największych w Europie obszarów ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Szwajcaria


Zurich Zurich Zurich Zurigo Zürich Zürich Zurique Zurique チューリッヒ ZURICH Цюрих 苏黎世