Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Portugalia > Hotel Lizbona > Hotel Lizbona

Hotel Lizbona – pojedźcie nad Atlantyk i zatrzymajcie się w niedrogim hotelu ibis w Lizbonie

Lizbona to stolica Portugalii. Wszyscy ci, którzy przyjadą do niedrogich hoteli ibis, ibis budget i ibis Styles w Lizbonie, będą mogli odkryć niesamowite dziedzictwo kulturowe tego miasta.
Podczas pobytu w tanich hotelach ibis w Lizbonie można zobaczyć bardzo różnorodne zabytki, takie jak Zamek św. Jerzego, Katedrę Sé, Klasztor Hieronimitów, Pomnik Odkrywców czy jeszcze Kościół św. Antoniego. Ponadto, świetna cena i komfort, charakterystyczne cechy hoteli ibis pozwolą Wam w pełni cieszyć się pobytem w pokoju z darmowym dostępem do internetu i klimatyzacją, nie narażąc przy tym Waszego portfela na duże wydatki.
Aby odpocząć po intensywnym zwiedzaniu, warto pójśc do pięknego Parku Monsanto (Parque Florestal de Monsanto) w zachodniej części miasta, największego parku miejskiego w Europie, lub wrócić do taniego hotelu ibis, który zapewni komfortowy relaks podczas wakacji na Półwyspie Iberyjskim.
Hotel ibis Lisboa Liberdade

Śródmieście

Oferuje wyjątkowe położenie, zaledwie 3 minuty spacerem od zabytkowego centrum oraz blisko innych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa Saldanha

Śródmieście

Bezpośredni dojazd metrem na lotnisko, łatwy dojazd z głównych autostrad i świetna lokalizacja ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa José Malhoa

Dzielnica biznesowa

Dzięki łatwemu dojazdowi samochodem lub transportem publicznym do centrum miasta oraz ważnych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa Alfragide

Zachód

Goście mogą odpocząć w pokojach, odwiedzić całodobowy bar oraz korzystać z darmowej sieci WIFI i ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa Parque das Naçoes

Dzielnica biznesowa

Oferuje 112 pokoi, płatny kryty parking, śniadanie w formie bufetu, całodobowy bar i przekąski. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa Oeiras

Wschód
Parking
Our comfortable rooms are the perfect place to relax. At the Hotel ibis in Oeiras, guests can also ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Lisboa Sintra

Dzielnica biznesowa

Our modern and comfortable rooms ensure you have a comfortable stay. At the Hotel ibis in Sintra, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Setubal

Wschód
Parking + Basen
nowoczesne, klimatyzowane pokoje są idealne do wypoczynku i relaksu. Do dyspozycji gości jest sieć ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Lizbona


Lisbon Lisbonne Lisboa Lisbona Lissabon Lissabon Lisboa Lisboa リスボン LISBON Лиссабон 里斯本