Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Polska > Hotel Kraków

Liczba hoteli Kraków

Hotele Ibis położone w centrum miasta, blisko stacji lub lotniska to doskonały wybór na następne wakacje lub podróż służbową w Kraków.
Wyświetl listę hoteli Ibis w Kraków z wszystkimi naszymi promocjami i cenami weekendowymi.
W hotelach Ibis możesz korzystać z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels obowiązującego w ponad 2000 hoteli na całym świecie.
Dysponując siecią ponad 800 hoteli na całym świecie i 4 w Kraków, Ibis oferuje wszystkie usługi nowoczesnych hoteli za przystępną cenę.
Ibis zapewnia całodobową recepcję, bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie w formie bufetu, parking, bar oraz restaurację dostępną w większości hoteli.
Hotel ibis Krakow Stare Miasto

Śródmieście

Hotel dysponuje 135 komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami z dostępem do Internetu, z czego 5 jest ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Krakow Stare Miasto

Śródmieście

W niedalekiej odległości znajduje się Dworzec PKP, PKS i Politechnika Krakowska. Hotel dysponuje ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Krakow Centrum

Śródmieście

Hotel znajduje się w centrum, od Starego Rynku i Kazimierza dzieli go 10- minutowy spacer. Hotel ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Krakow BronowiceTen ekonomiczny hotel położony jest zaledwie 3 km od Starego Miasta. Każdy ze 120 pokoi wyposażony ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Polska


Cracow Cracovie Cracovia Cracovia Krakau Krakau Cracóvia Cracóvia クラコウ CRACOW Краков 克拉科夫