ibis hotel, ibis Styles hotel, ibis budget hotel – rezerwacja online
Le Club Accor

Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Niemcy > Hotel Bawaria > Hotel Norymberga

Hotel Norymberga – kulturowe bogactwa Bawarii na wyciągnięcie ręki dzięki niedrogim hotelom ibis

Norymberga jest drugim co do wielkości miastem Bawarii, słynącym ze swych zabytków oraz tradycyjnych potraw. Tanie hotele ibis pozwolą na zasłużony wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.
Miasto to było niegdyś stolicą Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, a następnie stało się centrum niemieckiego renesansu. Nie sposób oprzeć się monumentalnemu charakterowi wznoszącego się nad miastem kompleksu trzech zamków: cesarskiego (Kaiserburg), burgrabiego (Burggrafenburg) i zamku miejskiego (Stadtburg), a także dawnym obwarowaniom z kilkoma basztami. Renesansowy ratusz, późnogotycka studnia Schöner Brunnen w kształcie wieży oraz gotyckie świątynie: kościół św. Sebalda z dziełami Wita Stwosza i kościół Najświętszej Marii Panny to tylko kilka miejsc godnych uwagi podczas spaceru po Rynku Starego Miasta (Hauptmarkt).
Kulinarnie Norymberga słynie oczywiście z oryginalnych kiełbasek norymberskich z rusztu podawanych z kiszona kapustą i sałatką ziemniaczaną oraz z aromatycznych pierników. Ponadto, warto wybrać się tutaj w czasie licznych okresowych targów, na których króluje bogactwo rękodzieła i lokalnych wyrobów.
Dzięki tanim hotelom ibis, ibis budget oraz ibis styles w Norymberdze, będą się Państwo cieszyć pobytem w tym niezwykłym mieście w komfortowych warunkach. Już teraz mogą więc Państwo zarezerwować pokój z bezpłatnym dostępem do internetu i klimatyzacją w niedrogim hotelu ibis.
Hotel ibis Nuernberg City

Śródmieście

Dlatego hotel ibis Nürnberg Hauptbahnhof zostanie zamknięty na czas remontu od 23 marca do 15 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Nuernberg Altstadt

Śródmieście

Oferuje 61 klimatyzowanych pokoi z dostępem do sieci WIFI i telewizorem LCD. Pieszo można zwiedzić ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Nuernberg City am Plaerrer

Śródmieście

Hotel oferuje 155 klimatyzowanych pokoi z dostępem do sieci WIFI oraz 4 sale konferencyjne ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Nuernberg City Messe


Parking
Można do niego dojechać autostradą A73. Hotel oferuje 87 pokoi, przeznaczonych dla 2 dorosłych i 1 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Nuernberg Tennenlohe


Parking
Hotel oferuje 86 nowocześnie urządzonych pokoi dla maks. 2 osób dorosłychi 1 dziecka do 12 lat. ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Bawaria


Nurnberg Nuremberg Núremberg Norimberga Nürnberg Neurenberg Nuremberga Nurembergue ニュルンベルク NURNBERG Нюрнберг 纽伦堡