Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Niemcy > Hotel Hamburg (land) > Hotel Hamburg

Hotel Hongkong – odkryjcie Hongkong zatrzymując się w jednym z niedrogich hoteli ibis

Wybierzcie się w niezapomnianą podróż do Państwa Środka, odkryjcie Hongkong, jego kosmopolityczną atmosferę i drapacze chmur, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją. Pełen komfort, jaki zapewnią Wam tanie hotele Ibis pozwolą w pełni cieszyć się pobytem w tej niezwykłej metropolii.
Przebywając w tanim hotelu ibis, przeżyjcie niesamowite doświadczenie związane z odkrywaniem Hongkongu i zgłębianiem jego tajemnic. Miasto łączy w sobie kulturę Wschodu z cywilizacją zachodnią. Poczujcie klimat dzielnicy Central z jej niebosiężnymi wieżowcami, których ogrom zapiera dech w piersiach. Oddajcie się magii miasta przyszłości, iluminacji drapaczy chmur, feerii barw i wielkomiejskich odgłosów. Zobaczcie najwspanialsze budowle, takie jak budynek Hong Kong and Shanghai Banking Corporation (HSBC), Bank of China Tower, czy Hong Kong Exhibition and Convention Centre znajdujące się na sztucznym półwyspie. Na własne oczy zobaczcie panoramę metropolii ze Wzgórza Wiktorii. I w końcu, aby odetchnąć od zgiełku, udajcie się na wyspę Lantau, gdzie znajduje się m.in. 34-metrowy pomnik Buddy Tian Tan.
A dzięki niedrogim hotelom ibis, ibis budget oraz ibis Styles pobyt w Hongkongu charakteryzować będzie również wygoda. Zarezerwujcie więc już teraz pokój z bezpłatnym dostępem do internetu i klimatyzacją.
Hotel ibis Hamburg Alster Centrum

Śródmieście

Goście docenią także doskonałe połączenia komunikacyjne (metro, kolej miejska S-Bahn). Oferujemy ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Hamburg City

Śródmieście

Do dyspozycji gości jest 196 klimatyzowanych i wyciszonych pokoi oraz bezpieczny kryty parking. (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Hamburg City

Śródmieście

Krótki spacer dzieli hotel od dzielnicy HafenCity, pełnej historycznych magazynów i budynków o ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Hamburg St Pauli Messe

Śródmieście

Pauli Messe leży w centrum miasta hanzeatyckiego, bardzo blisko portu i przystani, zaledwie o kilka ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Hamburg St Pauli MessePauli Messe znajduje się w pobliżu stacji Reeperbahn w centrum miasta. Można tu łatwo dojechać na ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Hamburg AltonaHotel dysponuje 180 pokojami, z których każdy może pomieścić maksymalnie 2 dorosłych i 1 dziecko do ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Hamburg Alster City

Wschód

Te bezpłatne usługi oferujemy w każdym hotelu ibis Styles. Położony po północno-wschodniej stronie ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Hamburg Alsterring

Śródmieście

Stacja metra (U-Bahn) i kolei miejskiej (S-Bahn) Wandsbeker Chaussee znajdująca się tuż obok hotelu ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Hamburg City OstMożna tu też dojechać z pobliskiej autostrady B75 lub A24. Hotel oferuje 148 pokoi, z których każdy ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Hamburg Airport

Lotnisko

Zapraszamy do 157 wyciszonych pokoi wyposażonych w duże, wygodne łóżka i regulowaną klimatyzację. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Hamburg Quickborn


Parking
Do dyspozycji gości jest 86 odnowionych pokoi dla 2 dorosłych i 1 dziecka poniżej 12 lat, bezpłatna ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Hamburg (land)


Hamburg Hamburg Hamburgo Amburgo Hamburg Hamburg Hamburgo Hamburgo ハンブルク HAMBURG Гамбург 汉堡