Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Niemcy > Hotel Berlin (land) > Hotel Berlin

Liczba hoteli Berlin

Berlin, miasto tętniące życiem, to doskonały kierunek podróży dla wszystkich tych, którzy pragną podczas swojego pobytu połączyć odkrywanie architektury, historii, gastronomii i... nocnych imprez. Tanie hotele Ibis w Berlinie, doskonale położone w centrum miasta, umożliwiają odkrycie Berlina Wschodniego, jednocześnie pozwalając na zwiedzenie wszystkich najważniejszych punktów miasta, które znajdują się w promieniu kilku stacji metra.
Niska cena za nocleg w doskonałych warunkach sprawi, że Berlinem będziecie cieszyć się zarówno za dnia, jak i nocą. W dzień do zwiedzenia jest tu ponad 150 muzeów, a nocą zatrzymać się można w licznych barach i dyskotekach. Aby odkryć to miasto podczas pobytu w tanim hotelu ibis warto zajść do Muzeum Sztuki Współczesnej oraz Muzeum Muru Berlińskiego, które przedstawia niesamowitą historię miasta.
Aby odpocząć, zatrzymajcie się w Parku Tiergarten, prawdziwych zielonych płucach miasta, gdzie zjeść można specjalność berlińskiej kuchni - Currywurst. Warto też zobaczyć najważniejsze berlińskie zabytki takie jak Muzeum Żydowskie, Reichstag oraz Bramę Brandenburską. Dzięki hotelom ibis, ibis budget oraz ibis Styles zawsze znajdziecie idealne miejsce na wakacyjny lub biznesowy pobyt. A niska cena za pokój z internetem i klimatyzacją nie obciąży zbytnio Waszego portfela.
Hotel ibis Styles Berlin Alexanderplatz

Śródmieście

Te bezpłatne usługi oferujemy w każdym hotelu ibis Styles. Ten 3-gwiazdkowy hotel jest położony w ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Berlin Alexanderplatzfunkcjonuje hotel ibis budget znajdujący się w pobliżu Alexanderplatz, co zapewnia dogodne ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Mitte

Śródmieście

Nasz hotel to idealna baza dla wypraw zarówno pod kątem zwiedzania, jak i smakowania uroków nocnego ... (dowiedz się więcej)

ibis Styles Hotel Berlin Mitte

Śródmieście

Ten 2-gwiazdkowy hotel typu superior cechuje świetna lokalizacja – w pobliżu Alexanderplatz i ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Ostbahnhof

Śródmieście

Zapewnia on łatwy dojazd do wszystkich pobliskich terenów i dzielnic miasta, dzięki czemu można ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Berlin City Potsdamer PlatzDojazd jest możliwy komunikacją miejską lub autostradą A100, która jest oddalona o około 3 km. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Hauptbahnhof (Opening September 2015)

Śródmieście

W tym nowym budynku znajdują się 172 wyciszone i klimatyzowane pokoje wyposażone w łóżka ibis Sweet ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin City Potsdamer Platz

Śródmieście

Zaparkuj samochód na dużym krytym parkingu, skąd blisko jest do wszystkich znanych atrakcji, np. do ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Berlin City Ost

Śródmieście

Usługi te są bezpłatne we wszystkich hotelach sieci Ibis Styles. Hotel Ibis Styles Berlin City Ost ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Berlin Kurfuerstendamm

Śródmieście

Oferujemy 168 pokoi z bezpłatną siecią WIFI i wyjątkowo wygodnymi łóżkami Sweet Bed. W razie ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Kurfuerstendamm

Śródmieście

Niedaleko znajdują się też ogród zoologiczny i akwarium. Do dyspozycji gości 180 klimatyzowanych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Airport Tegel

Śródmieście

To doskonałe miejsce na spotkania międzynarodowe, a także świetna baza startowa na wycieczki. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Berlin an der Oper

Śródmieście

Te usługi są bezpłatne we wszystkich hotelach ibis Styles. Witamy w tradycyjnej dzielinicy ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Neukoelln

Śródmieście

Dzięki pobliskiej stacji metra (U-Bahn) można łatwo dotrzeć stąd do wszystkich najważniejszych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin City West

Śródmieście

Dzięki bliskości metra można łatwo i szybko dotrzeć na prywatne i biznesowe spotkania w Berlinie, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Berlin Ost


Parking
20 minut jazdy od centrum miasta. Pobliska stacja kolei S-Bahn oferuje połączenia z centrum miasta. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Messe

Śródmieście

To doskonała lokalizacja dla wystawców, osób oglądających wystawy i gości ceniących bliskość ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Spandau

Śródmieście

Od historycznej starówki Spandau hotel dzieli kilkuminutowy spacer. Dworzec kolejowy Berlin Spandau ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Berlin Dreilinden

Południe,Park
Parking
Situated right next to the A115 highway between Berlin and Potsdam, our hotel provides easy access ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Berlin (land)


Berlin Berlin Berlin Berlino Berlin Berlijn Berlim Berlim ベルリン BERLIN Берлин 柏林