Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Hiszpania > Hotel Andaluzja > Hotel Malaga

Hotel Malaga – uroki i smaki Andaluzji w niedrogim hotelu ibis

Malaga, miasto znajdujące się w regionie Andaluzja w Hiszpanii, dzięki swemu łagodnemu, śródziemnomorskiemu klimatowi jest miejscem uprawy fig, pomarańczy i winorośli. Aby w pełni cieszyć się pobytem w tym wspaniałym miejscu, wybierzcie komfort tanich hoteli ibis.
W miejscu narodzin Pabla Picassa i Antonio Banderasa mogą Państwo korzystać z uroków śródziemnomorskiego klimatu i egzotycznej roślinności. Goszcząc w tanim hotelu ibis warto odwiedzić kilka wyjątkowych miejsc, takich jak: ruiny twierdzy rzymskiej Alcazaba, zamek Gibralfaro, renesansową Katedrę Wcielenia,której budowa choć trwała ponad 200 lat nie została nigdy ukończona, liczne kościoły, a także muzeum całkowicie poświęcone twórczości Pabla Picassa oraz Muzeum Sztuki Prekolumbijskiej.
Kulinarnie, poza słynnym winem Malaga, miasto słynie ze wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni bogatej w ryby, owoce morza oraz świeże warzywa i owoce. Poza tym miejsce to jest ważnym portem handlowym i rybackim. Aby odkryć wszystkie uroki tego śródziemnomorskiego zakątka położonego na Wybrzeżu Słońca, niedrogie hotele ibis, ibis budget oraz ibis styles, proponują Państwu komfortowy pobyt w pokoju z bezpłatnym dostępem do internetu.
Hotel ibis Malaga Centro Ciudad

Śródmieście

Na gości czekają wygodne, przytulne pokoje wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, telewizor LCD i ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Málaga CentroHotel jest położony w sercu pięknego miasta, zaledwie 5 minut pieszo od wszelkich atrakcji ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Malaga Aeropuerto Avenida Velazquez

Lotnisko

To idealne miejsce na relaks podczas podróży nad morze. Przytulne pokoje zaprojektowane z myślą o ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Andaluzja


Malaga Malaga Malaga Malaga Malaga Malaga Malaga Málaga マラガ MALAGA Малага 马拉加