ibis hotel, ibis Styles hotel, ibis budget hotel – rezerwacja online
Le Club Accor

Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Hiszpania > Hotel Madryt > Hotel Madryt

Hotel Madryt – odwiedźcie stolicę Hiszpanii podczas pobytu w niedrogich hotelach ibis

Madryt, stolica Hiszpanii założona przez emira Muhammada Pierwszego w IX w., jest obecnie największym miastem Królestwa oraz siedzibą między innymi Światowej Organizacji Turystyki.
Podczas pobytu w tanich hotelach ibis w Madrycie, warto zwiedzić Muzeum Prado (z imponującymi zbiorami malarstwa europejskiego) oraz Muzeum Królowej Zofii (Muzeum Sztuki Współczesnej imienia obecnej Królowej Hiszpanii, żony króla Juana-Carlosa Pierwszego). Madryt to także miasto uniwersyteckie, które nie śpi nocą – aby zobaczyć, jak bawią się Hiszpanie i dołączyć do nich, warto po północy odwiedzić dzielnice Barrio de Huertas lub Bario La Latina.
Odpocząć po intensywnym zwiedzaniu można natomiast na Plaza de Colon, przysiadając na ławce w spokojnym Parku del Buen Retiro lub wracając do pokoju niedrogiego hotelu ibis, ibis budget czy też ibis Styles. Tanie hotele ibis z bezpłatnym dostępem do internetu, parkingiem i klimatyzacją dopełnią bowiem przyjemności ze zwiedzania tej europejskiej metropolii, charakteryzującej się wyjątkowo wysokim współczynnikiem jakości życia.
Hotel ibis Styles Madrid Prado

Śródmieście

Hotel usytuowany jest w centrum Madrytu, niedaleko muzeów Prado, Thyssen-Bornemisza i Reina Sofía. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Centro

Dzielnica rozrywkowa

Idealny na weekendowy wypad, oddalony jest jedynie o 20 minut piechotą od głównych muzeów, Prado, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Centro las Ventas

Śródmieście

jest położony w centrum miasta, w pobliżu hali Plaza de Toros de Las Ventas i ulicy Calle Alcalá. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Madrid Centro las Ventas

Śródmieście

i znajduje się w pobliżu areny Plaza de Las Ventas i ulicy Calle Alcalá. Oferuje 100 wygodnych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Madrid Valentin BeatoW pobliżu znajduje się stacja metra Suanzes umożliwia dojazd do centrum Madrytuw 15 minut. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Valentin Beato

Dzielnica biznesowa

W hotelu 128 w pełni wyposażonych pokoi z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i dostępem do ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Madrid VallecasZacznij dzień od śniadania w formie urozmaiconego bufetu. Położony blisko rynku Mercamadrid i tylko ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Getafe

Południe

Od parku Warner Bros dzieli go 14 km. Umożliwia łatwy dojazd do dzielnic handlowych w południowej ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Aeropuerto Barajas

Lotnisko

Hotel zaprasza do restauracji, baru serwującego przekąski przez całą dobę. Wi-Fi i płatny parking. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Alcorcon Tresaguas

Południe
Parking
5 km from the Casa de Campo Exhibition Centre, the zoo and the funfair as well as 20 km from the ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Alcobendas

Północ

The hotel has 120 soundproof and air conditioned rooms with en suite bathroom, Internet connection ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Madrid Getafe

Południe
Parking
Wszystko w przystępnej cenie. Rozpocznij swój dzień od obfitego i zbilansowanego śniadania w formie ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Alcorcon Móstoles

Południe
Parking
miles (15 km) from the heart of Madrid, which can be reached in 20 minutes by train. 8.1 miles (13 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Fuenlabrada

Południe
Parking
Magic Box, Aranjuez, Chinchón, Toledo, Madrytu... Do dyspozycji gości jest 128 klimatyzowanych ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Madrid Alcala de Henares La Garena

Północ
Parking
Wszystkie pokoje są klimatyzowane i dźwiękoszczelne. Bar czynny całą dobę. Bezpłatny ogrodzony ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Madrid Alcala de Henares

Dzielnica handlowa

Telewizor z międzynarodowymi i krajowymi kanałami oraz dostęp do sieci WIFI. Wszystko w przystępnej ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Madryt


Madrid Madrid Madrid Madrid Madrid Madrid Madrid Madri マドリード MADRID Мадрид 马德里