Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Europa > Hotel Austria > Hotel Wieden (land) > Hotel Wiedeń

Liczba hoteli Wiedeń

Hotele Ibis położone w centrum miasta, blisko stacji lub lotniska to doskonały wybór na następne wakacje lub podróż służbową w Wiedeń.
Wyświetl listę hoteli Ibis w Wiedeń z wszystkimi naszymi promocjami i cenami weekendowymi.
W hotelach Ibis możesz korzystać z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels obowiązującego w ponad 2000 hoteli na całym świecie.
Dysponując siecią ponad 800 hoteli na całym świecie i 7 w Wiedeń, Ibis oferuje wszystkie usługi nowoczesnych hoteli za przystępną cenę.
Ibis zapewnia całodobową recepcję, bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie w formie bufetu, parking, bar oraz restaurację dostępną w większości hoteli.
Hotel ibis Wien Messe

Dzielnica biznesowa

Pobliska stacja metra zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz kompleksów Austria Center i UNO ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Wien Messe

Park

Zapraszamy do wygodnych, nowoczesnych pokoi dla 1 lub 2 osób, wyposażonych w prysznic, toaletę, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Wien City (ex ibis Wien Schonbrunnerstrasse)

Śródmieście

Hoteldoskonale nadaje się na wypady na miasto, podróże biznesowe i konferencje. Do dyspozycji gości ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Wien City

Śródmieście

Odnowione pokoje o przejrzystym wystroju oferują wygodne łóżko, nowoczesną wannę i telewizor LCD ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Wien Mariahilf

Śródmieście

Hotel mieści się w centrum Wiednia, obok dworca Westbahnhof, Teatru Raimund i Mariahilfer Strasse, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Wien Sankt MarxDo hotelu można łatwo dojechać z autostrady A23; stacja metra znajduje się 5 minut pieszo od ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Vienna Airport

Autostrada
Parking
Enjoy the modern comforts of our newly renovated hotel that is ideal for a pleasant stopover on ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Wieden (land)


Vienna Vienne Viena Vienna Wien Wenen Viena Viena ウィーン VIENNA Вена 维也纳