ibis hotel, ibis Styles hotel, ibis budget hotel – rezerwacja online
Le Club Accor

Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Bliski Wschód > Hotel Zjednoczone Emiraty Arabskie > Hotel Dubaj

Hotel Dubaj – wybierzcie się na egzotyczne wakacje do niedrogiego hotelu ibis w Dubaju

Dubaj to dynamiczne, nowoczesne miasto położone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pobyt w tanich hotelach ibis w Dubaju pozwoli Wam zobaczyć wiele muzeów, pójść na wspaniałe spektakle teatralne do Madinat, wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Dubaju czy też w słynnym festiwalu zakupów Dubai Shopping Festival, który co roku odwiedzają setki tysięcy turystów.
Podczas pobytu w tanich hotelach ibis, ibis budget i ibis Styles w Dubaju, warto zobaczyć jednak przede wszystkim niesamowite budowle tworzone z rozmachem przez najlepszych architektów, takie jak górujący nad miastem Burdż Chalifa o wysokości 828 m – najwyższy budynek na świecie – czy już „tylko” 414-metrową Princess Tower lub 395-metrową 23 Marinę.
Niedrogie hotele ibis pozwolą Wam więc odkryć świat szejków i imperium ropy naftowej, a także spędzić wspaniałe wakacje w komfortowych warunkach z bezpłatnym dostępem do internetu w klimatyzowanym pokoju.
Hotel ibis Al Rigga

Śródmieście
Parking
Tylko 300 m od stacji metra Al Rigga, 10 minut jazdy do lotniska Dubai International Airport i 15 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Deira City Centre

Śródmieście
Parking
Drogę na lotnisko Dubai Intl Airport można pokonać w 5 minut, natomiast 15 minut zajmuje dotarcie ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis World Trade Centre Dubai

Dzielnica biznesowa,Wieś

Hotel jest częścią centrum wystawowo-kongresowego Dubai Convention & Exhibition Centre, znajduje ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Mall of the Emirates

Dzielnica rozrywkowa
Parking
W pobliżu Dubai Internet & Media Cities. Centrum finansowe w odległości 5 przystanków metra. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Al Barsha

Dzielnica biznesowa
Parking
Znajduje się zaledwie 25 km od międzynarodowego lotniska Dubai i strefy wolnocłowej Jebel Ali. 480 ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Zjednoczone Emiraty Arabskie


Dubai Dubaï Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai Dubai ドバイ Dubai ДУБАЙ 迪拜