Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Ameryka Południowa > Hotel Brazylia > Hotel Sao Paulo > Hotel Sao Paulo

Hotel Sao Paolo – Przyjedźcie do Sao Paolo i zatrzymajcie się w jednym z doskonałej jakości hoteli ibis

Sao Paolo, największe miasto w Brazylii, a nawet w całej Ameryce Południowej położone nad rzeką Tiete to miejsce, które trzeba zobaczyć, a tanie hotele ibis, ibis budget oraz ibis Styles pozwolą Wam na pobyt w doskonałych warunkach, z dostępem do Internetu, klimatyzacją i miejscem parkingowym. Nasze niedrogie i wygodne hotele nie narażą więc Waszego portfela na dodatkowe wydatki.

Podczas pobytu w tanich hotelach ibis w Sao Paolo warto odwiedzić wspaniałą katedrę da Sé, która jest jednym z pięciu największych obiektów sakralnych w stylu neogotyckim na świecie, teatr miejski z 1911 r. oraz stadion Pacaembu. Ponadto, bogactwem kuszą zbiory Muzeum Sztuki Współczesnej i Biblioteki Miejskiej.

Przede wszystkim jednak, zatrzymując się w niedrogim hotelu sieci ibis w Sao Paolo, nie można przepuścić okazji pójścia na mecz jednej ze słynnych drużyn piłkarskich i zobaczenia stadionów pełnych brazyliskich fanów.
Hotel ibis budget Sao Paulo Sao JoaoKażdego ranka zapraszamy na obfite śniadanie w formie bufetu. (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Sao Paulo PaulistaHotel oferuje 399 nowoczesnych pokoi dla niepalących — każdy o powierzchni 11 m², z klimatyzacją, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Sao Paulo Paulista

Dzielnica biznesowa

W okolicy znajdują się najlepsze restauracje i teatry w São Paulo oraz takie atrakcje turystyczne, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Sao Paulo ParaisoPaulista (jednej z głównych ulic turystyczno-finansowych w São Paulo), obok stacji metra Paraiso, 8 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Sao Paulo JardinsPokoje 3-osobowe z łóżkiem podwójnym i piętrowym oraz wygodnym prysznicem. Goście mogą korzystać z ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Sao Paulo Expo Barra Funda

Dzielnica biznesowa

Usytuowany blisko sklepów, atrakcji turystycznych, centrum kongresowego i centrum wystawowego, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Styles Sao Paulo Anhembi

Śródmieście

Odkryj świat lotnictwa w hotelu ibis Styles SP Anhembi, gdzie marzenia o lataniu mogą się spełnić! ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Sao Paulo Congonhas

Lotnisko

12 km stąd znajduje się centrum konferencyjne Rebouças Convention Center. Hotel oferuje 391 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Sao Paulo MorumbiŁatwy dojazd do głównych autostrad przez Marginal Pinheiros, blisko ulic Av. Berrini, Av. Nações ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Sao Paulo Morumbi

Dzielnica handlowa

Oferuje 376 pokoi, restaurację Boa Mesa podającą śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje oraz ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Guarulhos

Śródmieście

miles (10 km) from Guarulhos International Airport and 9.3 miles (15 km) from the Anhembi ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Sao Paulo Interlagos

Południe

Do dyspozycji gości są 144 apartamenty, śniadania, całodobowy bar, restauracja z daniami z karty, ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Sao Paulo


São Paulo São Paulo São Paulo San Paolo São Paulo São Paulo São Paulo São Paulo サンパウロ SÃO PAULO Сан-Паулу 圣保罗