Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Ameryka Południowa > Hotel Brazylia > Hotel Rio de Janeiro > Hotel Rio de Janeiro

Hotel Rio de Janeiro – poczujcie atmosferę karnawału podczas pobytu w wygodnym i niedrogim hotelu ibis

Podczas pobytu w tanim hotelu ibis Rio de Janeiro będziecie mogli odkryć zabytki tego drugiego pod względem wielkości miasta w Brazylii oraz jego przepiękne plaże nad Atlantykiem, wśród których są sławy takie jak plaża Leblon, Ipanema czy Copacabana. Miasto znane jest także z ogromnej figury Chrystusa Odkupiciela wzniesionej na górze Corcovado w roku 1931.
Główną atrakcją Rio de Janeiro jest jednak coroczny karnawał, który przyciąga turystów z całego świata. W czasie pobytu w tanich hotelach ibis podczas karnawału zobaczyć będziecie mogli na ulicach miasta niesamowicie kolorowe pochody szkół samby. W niedrogich hotelach ibis w Rio de Janeiro odpoczniecie od codzienności w wyjątkowej atmosferze powszechnej radości.
Hotele ibis, ibis budget oraz ibis Styles pozwolą Wam spędzić idealne wakacje w Ameryce Południowej, zapewniając Wam klimatyzację w pokojach, parking, bezpłatny dostęp do internetu i oczywiście niedrogą rezerwację.
Hotel ibis Rio de Janeiro Centro

Śródmieście

João Caetano. W pobliżu stacja metra Carioca i pętla tramwajowa Santa Tereza. Krótki spacer pozwala ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Rio de Janeiro CentroAntonia Carlosa Jobima, blisko dzielnicy Lapa i Sambodromu. Z hotelu można łatwo dojechać do ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Santos Dumont

Lotnisko

Hotel oferuje 330 apartamentów, restaurację, bar, prywatny parking strzeżony (płatny) i bezpłatną ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Botafogo

Dzielnica rozrywkowa

Hotel oferuje 270 klimatyzowanych apartamentów wyposażonych w minibar i bezpłatną sieć WIFI. ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rj Nova America

Dzielnica handlowa

Na gości czekają 234 klimatyzowane apartamenty wyposażone w minibar, telefon i darmową sieć WIFI ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis budget Rio de Janeiro Nova America

Dzielnica handlowa

Na gości czekają 192 klimatyzowane apartamenty, parking, sieć WIFI i czynne całą dobę sklepy. (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Copacabana

Dzielnica rozrywkowa

Hotel wyłącznie dla osób niepalących. (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Barra da Tijuca

Dzielnica rozrywkowa,Nad oceanem,Plaża

W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Do dyspozycji gości jest 240 apartamentów z minibarem, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Parque Olimpico

Dzielnica biznesowa

NA gości czeka 256 klimatyzowanych pokoi z minibarem i darmową siecią WIFI, płatny kryty parking, ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Rio de Janeiro Itaborai

Śródmieście
Parking
The hotel has 200 apartments equipped with air conditioning, telephone and minibar. It offers free ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Rio de Janeiro


Rio de Janeiro Rio de Janeiro Rio de Janeiro Río de Janeiro Rio de Janeiro Rio de Janeiro Rio de Janeiro Rio de Janeiro リオデジャネイロ RIO DE JANEIRO Рио-де-Жанейро 里约热内卢