Szukaj hotelu Ibis > Wszystkie hotele Ibis > Hotel Ameryka Południowa > Hotel Argentyna > Hotel Buenos Aires

Hotel Buenos Aires – poczujcie argentyńskiego ducha w rytmie tanga podczas pobytu w niedrogich hotelach ibis

Buenos Aires to argentyńskie miasto tętniące życiem, którego nazwa po hiszpańsku oznacza 'Pomyślne Wiatry'. Wszyscy ci, którzy przyjadą do tanich hoteli ibis, ibis budget i ibis Styles w Buenos Aires, będą mogli odkryć niesamowite dziedzictwo kulturowe tego miasta, a wieczorem dadzą się pewnie porwać wirowi tanga.
Podczas pobytu w tanich hotelach ibis w Buenos Aires ciekawy podróżnik zechce odwiedzić dzielnice takie jak Microcentro (ze słynną Plaza de Mayo), Congreso (w tym najszerszą ulicę świata), a także luksusową dzielnicę Retiro czy kolorową La Boca z ulicą Caminito pełną restauracji, gdzie natknąć się można na pokaz argentyńskiego tanga.
Świetna cena i komfort, które zapewni hotel ibis, pozwolą Wam w pełni cieszyć się tymi i innymi atrakcjami stolicy Argentyny. Aby odpocząć po intensywnym zwiedzaniu kierujcie się więc do niedrogiego hotelu ibis z bezpłatnym dostępem do internetu i klimatyzacją.
Hotel ibis Buenos Aires Obelisco

Śródmieście

W okolicy znajdują się główne teatry miejskie, do których można udać się pieszo. Hotel oferuje 168 ... (dowiedz się więcej)

Hotel ibis Buenos Aires

Śródmieście

Hotel oferuje 148 pokoi z dostępem do sieci WIFI. Restauracja oferuje różnorodne wyszukanych ... (dowiedz się więcej)

Odkryj nasze inne miejsca podróży : Argentyna


Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires ブエノスアイレス BUENOS AIRES Буэнос-Айрес 布宜诺斯艾利斯